Love and Other Impossible Pursuits

The other woman< screens from trailer

29. prosince 2010 v 15:53 | Bliss
Přináším vám sem 56 screenů z traileru..:) Opravdu se povedly..:) Dneska asi ještě dopřidám nějaké starši shooty nebo tak.. prostě se nudím tak asi dopřidám něco starého..:) A když ne, tak tu dnes bude jen tato novinka.. třeba se ještě neco objeví..:)

imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The other woman< poster and trailer! :)

28. prosince 2010 v 13:30 | Bliss
Konečně už se objevil i trailer k The other woman a taky jeden plakát..:) Nechce se mi to vkládat odděleně, tak to vložim do jednoho článku..:).. nic víc se neobjevilo, ještě zkusím něco najít a pak taky projdu nějaké stránky o těhotenství..:) Jinak včera ten Miloš Forman ušel. Líbilo se mi to, i když Nats se tam objevila asi jenom na 5 minutek..:D Taky už začnu připravovat životopis..:) Jinak poster je ioravdu nádhernej..:)

imagebam.com

--------------------------------------------------

No other woman< stills

22. prosince 2010 v 16:14 | Bliss
Poslední novinka dneska. No other woman< 22 krásných stillsek z filmu. Natalie vypadá nádherně. Na posledních 4 má opravdu dokonalé vlasy..:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

a “Love And…”Now Titled “The Other Woman”

16. prosince 2010 v 18:07 | Bliss
Nataliin film "Love And Other Impossible Pursuits" je náhle přejmenován na "The other woman" Přináším dva nové cover postery z nově přejmenovaného filmu. Jeden je sice ruský, ale za to opravdu krásný..

imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama