ostatní<www

This is the end (6.12.2010 - 1.9.2011)

1. září 2011 v 9:46 | Bliss
KONČÍM. Mrzí mě to kvůli fanouškům Natalie, ale už vnímám, že pokračovat v blogu by byla ztráta času. Byť mě to baví sebevíc, nemůžu se už delší dobu zbavit pocitu, že čím více se zajímám o život Nat, můj vlastní mi proklouzává mezi prsty. Také už nechci dál podporovat narušování jejího soukromí, určitě to není nic příjemného a navíc je tu ještě fakt, že i když si myslím, že Natalie je skvělý člověk, je naprosto cizí, neznám ji a i přesto jsem 3/4 roku prakticky žila její život. Uvědomila jsem si to hlavně minulý týden, který pro mě byl náročný. Takže se chci dodatečně omluvit SBčkům a zárověň jim mooooooooc poděkovat za podporu, kterou tomuto webu věnovali, stejně jako všem ostatním návštěvníkům a extra skvělé kamarádce Barče, která vytvářela skvělé vzhledy na tuto stránku a Danče, která mi opravdu pomohla se rozmyslet, jak dál..:) DÍKY! :)
A nemyslete si, že vás přestanu otravovat s komentářema..:) Pořád k vám budu čas od času moc ráda chodit a psát komentáře pod přezdívkou Bliss...) Jen tak se mě nezbavíte..:)
Já vím, poslední dobou jsem nedávala celkem nic znát, kdybych si to rozmyslela. Nechtěla jsem tohle celý nějak hrotit.
A abych nakonec nezapomněla, přeji vám do celého školního roku všem hodně úspěchů..:)

Nicméně pořád se budu vyskytovat na čsfd, takže kdo by měl zájem, může klidně napsat..:) Na závěr sem ještě hodím pár odkazů, kam se můžete kdykoliv mrknout..:)


--------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------

ARCHIVLOVES SEZNAM

--------------------------------------------------------

END (6.12.2010 - 1.9.2011)

--------------------------------------------------------

Nic..:D

18. srpna 2011 v 13:21 | Bliss

Zdravím..:) Musím říct, že jsem v poslední době hodně zklamaná, protože Natalie už se od 23.května nikde neobjevila..:D Začínám mít absťák po nějakých pořádných novinkách. Teď jsem časově trošku vytíženější, kvůli prázdninám, takže mi moc nezbývá čas ukládat staré fotky do galerie. To dá vždycky časově zabrat, takže když je hezky tak čas trávím raději venku. Teď se tedy bohužel nic moc nového neobjevuje, takže není nic co přidávat, za což se omlouvám..:D

Jinak stále jsem v euforii z HP, na kterém jsem byla včera, takže jsem ještě pořád mimo. To víte, 7 let a nejoblíbenější filmy..:D

Takže tímto se s vámi pro dnešek loučím bohužel bez nějaké smysluplné novinky. Snad zítra..:)

Back..:)

8. srpna 2011 v 12:03 | Bliss

Po týdnu se vám zase hlásím..:) Dala jsem si od blogu týdenní pauzu a i když pořád net pořád není na správném místě a rekonstrukce pokračuje, docela mi to chybělo, tk se pokusím něco přidat..:).. Když jsem viděla ty novinky, neodolala jsem..:)

Hiatus..

1. srpna 2011 v 13:30 | Bliss

Jelikož teď pár dnů nepůjde u nás doma internet z důvodu rekonstrukce, nebudou tu nějaký čas přibývat novinky. Počítám, že tak týden maximálně. Kdyby se rekonstrukce protáhla, dám vám vědět, protože na net se nejspíš dostanu z jiného počítače, ale pochopte, že ten nebude můj a já tam nechci dělat zbytečný bordel ve složkách. Jednoduše dávám hiatus. I když mě přidávání na blog moc baví a Natalie mě jen tak neomrzí, jsou přeci prázdniny a přednastavování článků by nějaký čas trvalo..

Zatím se tu mějte..:)* Počítám, že vám dám vědět..:)


Mimochodem... můžete pod tímto článkem hlasovat pro fotku měsíce..:) Anketa už by měla jít..:)

Nejde internet..

28. července 2011 v 11:18 | Bliss

Omlouvám se za neaktualizaci, ale nejde net.. Je to narychlo, ale zítra už by mohlo být vše ok.. nejpozději o víkendu jsem tu..:)

10 000 NÁVŠTĚV! :)

19. července 2011 v 12:00 | Bliss
Zdravím! :) Právě teď jsem naprosto šťastná, protože jsem zjistila, že blog přesáhl magických 10 000 návštěv! :).. Tímto článkem bych tedy chtěla STRAŠNĚ moc poděkovat všem návštěvníkům, spřáteleným blogům a fanouškům této stránky v čele s úžasnou Natalií Portman! :).. Jsem ráda, že můžu Natalii dostat do podvědomí více lidí a dávat vám o ní každodenní (i když to berte trochu s rezervou, kvůli novinkám :D) informace! :)..
WOW! :)

Back! :)

13. července 2011 v 10:12 | Bliss

Ahoj! :).. tak jsem se vám vrátila z dovolené..:).. Jak jste se tu měli vy? :).. Hodně jsem teď přemýšlela, jak budu blog vést, protože mi přibyla jedna velká nová starost- pes..:D.. nevím jak to budu stíhat.. :D.. vypadá to, že přestanu přidávat fotku dne, ale třeba se to nějak dá..:)

Teď udělám důležité blogové věci a jdu na ty novinky..:)

H.I.A.T.U.S. 30.6.2011-12.7.2011

29. června 2011 v 13:30 | Bliss
Bez protahování.. Odjíždím na dovolenou k moři..:).. Každý asi chápe, že aktivita bude po celou dobu nulová, protože kdo by chtěl na dovče dělat na blogu, že jo..:D.. Za jedenáct dnů jsem zpátky..:).. Budou mi teda chybět novinky, ale až se vrátím, všechno doplním..:) teď ještě oběhnu affs, aby věděli, že jsem pryč a pak Adios! :)

Nepřednastavím ani fotku dne, nic.. takže tu bude po celou dobu jen tento článek..:).. mezitím můžete úplně v pohodě sledovat novinky na just jaredu..:)

Hned jak se vrátím tu nejspíš bude nový design..:).. Máte se určitě na co těšit..:).. Až budeme v jednu vyjíždět, tak vám dám možná ještě EDIT..:).. Když ne tak si to tady krásně všichni užijte, začněte si pořádně užívat prázdniny a držím všem palce za dobré vysvědčení..:).

:*

H.I.A.T.U.S. OD 30.ČERVNA DO 12.ČERVENCE Z DŮVODU PRÁZDNIN A DOVOLENÉ

Nic nového..:D

16. června 2011 v 12:57 | Bliss

Bohužel se neobjevilo nic nového ohledně Nataliina synka (je úžasný to říkat- psát..:D), takže vás ani nemám o čem informovat.. dnes bude hodně perný den.. už teď jsem ve skluzu.. Ale budu se i nadále snažit informovat vás o Nats a malém, když se něco objeví..:)..

Bliss..:)

Malé info..:)

31. května 2011 v 14:52 | Bliss

Dlouho už jsem zase nepsala informační článek..:D.. Tak to teď tedy chci napravit..:)

Omlouvám se za snížneou aktivitu, To za prvé..:D. Já vím, že vám to jako snížená aktivita moc nepřijde, protože se tu pořád objevují "novinky", ale je to teď docela honička..:D (myslím alespoň něco přednastavit).. navíc za dvě hodinky pokráčím na zkoušky z piána..:D.. jsem z toho opravdu na nervy, proto přidávám jen tento článek..:D.. A ve škole te to teď taky není žádný med.. nemůžu teďp ořád sedět u počítače, protože samo mi to do hlavy nenaskáče navíc venku je teď nádherně..:) :)..

Jinak jsem opravdu naštvaná, protože si tu pořád stěžuju na nedostatek novinek a přitom jsem celý půl rok (!!) měla před očima jednu dokonalou stránku, kde se objevují novinky denně..:D :D.. koho by to nenaštvalo, že jo..:D.. takže se nemusíte bát, novinky jsou a budou a já se vám omlouvám za odepření velké části z nich..:D.

Takže mi prosím držte palce a zítra se vám na den dětí zase nejspíš ozvu..:)..

MTV Movie Awards!!

6. května 2011 v 13:00 | Bliss

Mám tu novinky..:).. Natalie se se svým novým filmem Black Swan dostala mezi 5 nejlepších ženských výkonů v nominacách MTV Movie Awards!.. Předávání se uskuteční za měsíc- 5.června 2011!.. To není všechno..:).. Můžete celkově hlasovat pro Black Swan-film, Nejlepší Polibek, Natalie Portman- hlavní herečka, Nejlepší moment- Black Swan..:)

Hlasovat pro své oblíbence můžete ZDE..:)

Hlasovací článek..:)

2. května 2011 v 13:00 | Bliss
Takže..:). Začal nám nový měsíc a s ním se také rozběhly nové ankety..:). Minulou POTM fotku vyhrála 3. fotka s Clivem Owenem a myslím, že oprávněně..:). Pro tento měsíc jsem zvolila fotky s Nataliininými cenami..:).. Hlasovat můžete kliknutím na obrázek, jsem zvědavá, jak hlasování dopadne..:)

P.S. vaše hlasy mě probojovaly až do finále o nej fotku..:D.. byla bych moc ráda, kdybyste mi ještě nějaký hlásek věnovali ZDE..:).. soutěžím jako Bliss..:)

Please vote for me..:).. Again..:D

24. dubna 2011 v 15:36 | Bliss

Už tomu tak zase bude..:D :D.. Prosím vás o (další) hlásek v soutěži u Annie Leibowitz..:D.. je to předposlední kolo a mám proti sobě opravdu silné soupeřky, ale když už jsem tak daleko, tk si říkám, proč to vzdát..:D..Nad Ericou stejně šanci nemám ale tk co, že jo...:D..

Prosím o hlásek ZDE..:).. Samozřejmě soutěžím jako Bliss..:)

Pro mě je teď tato osoba takovou malou pěveckou hrdinkou..:)

Menší blog info..:)

16. dubna 2011 v 12:35 | Bliss
Dlouho jsem neměla takový "povídací" článek. Tedy alespoň na můj styl..:D. Včera jsem tu nebyla, ale hned jak jsem dneska přišla tak jsem si všimla, že blog o Natalii dosáhl už neuvěřitelných 5000 návštěvníků!!! Jste neprosto úžasní a já jsem ráda, že máte o Natalii zájem a moje práce není zbytečná.:)
Další věc je, že jsem jakýmsi zázrakem (díky hlasům od vás) postoupila do dalšího kola soutěže u Alex. Kdo by měl chuť mi věnovat hlásek, budu moc mo ráda..:).. Předem děkuji za všechny hlasy..:) ZDE

Výpadky blog.cz

13. dubna 2011 v 16:41 | Bliss
Ty výpadky, které mě absolutně dostávají do kolen. Polovinu SB jsem vůbec neoběhla, protože nešly psát komentáře a teď mi ještě nejde otevřít blogová galerie..:D.. Kdybych dneska neměla tak dobrý den asi komp rozkopu!.. Omlouvám se, ale pokud se to nezlepší do 10 minut, neobíhám..:(..

EDIT: blog.cz má štěstí, že už to všechno funguje..:D

Zase další soutěže..:D

9. dubna 2011 v 18:41 | Bliss
Zase vás budu otravovat s hláskama..:D Postoupila jsem do dalšího kola v soutěži o nej fotku Annie Leibowitz..:).. Jestli byste měli chvilku tak budu moc ráda, kdybyste hlasovali pro Bliss zde..:)

A ještě jedna prosba. Moje nejlepší kamarádka Barča u sebe na webu pořádá soutěž na narozeniny K-Stew..:). Kdo by měl chuť se přihlásit může tady..:).. Určitě to bude stát za to..:)

Den by potřeboval 48 hodin..:D

6. dubna 2011 v 17:24 | Bliss

V první řadě se omlouvám. Nic se neobjevilo, tudíž ani není, co přidat. Když je teď to období "pusto-prázdno" doplňuji pro vás rubriky týkající se přímo Natalie, ale také to není hned, takže prosím o trpělivost. Navíc dneska jsem si byla koupiít české vydání časopisu Moje Psychologie s Nats na titulce, na kterou mě upozornila Susan, takže moc děkuji. Scany tu budou snad o víkendu..:) :)..

Takže zatím..:).. Bliss

Vítězem se stává...

2. dubna 2011 v 14:00 | Bliss
Ukončila jsem hlasování pro fotku měsíce duben a začala s fotkou pro měsíc květen. Hlasovat můžete kliknutím na výherní obrázek. Fotka s Milou Kunis. Tahle je vážně krásná, takže já souhlasím s výběrem..:). Tentokrát můžete hlasovat pro Natalii s Clivem Owenem. Hrála s ním ve filmu Na dotek, za který oba získali Zlatý globus a nominaci na Oscara..:). Hlasovat můžete kliknutím na obrázek..:)

Pusto a prázdno..:D

1. dubna 2011 v 19:08 | Bliss

Dneska se bohužel nic neobjevilo a já ani nemám už chuť nic přidávat. Jsem strašně utahaná, tento týden mi dal pěkně zabrat, ale zítra už normálně něco z aktualizuji a upravím POTM..:). Jen jsem dneska už strašně líná..:D. Tak se na mě nezlobte, že je tu není žádná novinka, ale žádná není..:D Mějte se, zítra..:)

Bliss..

4000 visitors!

28. března 2011 v 14:09 | Bliss
Páni..:). Návštěvnost blogu se dnes přehoupla přes 4 tisíce návštěvníků..:) :).. 8. března blog navšívilo přes 3000 lidí a teď už přes 4000..:) .).. Takže já vám moc a moc děkuji za vaší přízeň..:) :)

Vote? :)

26. března 2011 v 15:15 | Bliss

Ahojky..:). Zase jsem se přihlásila do soutěže a postoupila do 2. kola..:). Byla bych moc ráda, kdybyste mi věnovali jeden hlas u Alexandry za fotku Annie Leibovitz- Bliss..:) :)..

Vyhodnocení kontroly affs!

23. března 2011 v 15:00 | Bliss
Ukončila jsem kontrolu affs..:).. Dopadlo to všechno nad mé očekávání..:) během 3 dnů se zapsalo více ja tříčtvrtina affs! :). Jste prostě úžasní..:) Takže teď ti, kteří zůstávají..:)
P.S. Moc děkuji za nádherné komentáře..:) Potěšily mě neuvěřitelně moc..:)
Raději si zkontrolujte, jestli jste v seznamu.. když 100% víte, že jste se zapisovali a já vás přehlédla, okamžitě křičte..:) Bohužel se to také stane..:)

Nechávám
Crazzy Puffy (czkylie.blog.cz)

Nezapsali se, ale nechávám

Nové SBčko

Kdo se v seznamu nenašel a nezapsal se, je mi líto, ale smažu si vás, protože u většiny, které jsem smazala jsem neviděla ani jeden komentář..:(..

Hlásek..:)

18. března 2011 v 16:23 | Bliss

Je to divné, ale zase jsem se přihlásila do nějaké soutěže..:D Jsem v soutěži o nej fotku Annie Leibovitz..:).. Jestli byste si na mě chvilunku udělali čas a hlásli pro Bliss budu moc moc ráda..:)


!KONTROLA SPŘÁTELENÝCH STRÁNEK A WEBŮ!

KONTROLA SPŘÁTELENÝCH STRÁNEK A WEBŮ!

16. března 2011 v 15:00 | Bliss
Rozhodla jsem se pro lepší orientaci v mých Spřátelených stránkách uspořádat tuto kontrolu Loves. V poslední době jsem si affs nabrala víc než jsem měla v úmyslu a teď se nevyznám v tom, jestli ke mně chodí nebo ne. Už některých mám jistotu, že můj blog pravidelně navšetěvují, ale u jiných váhám. Kdo by chtěl proto zůstat dál v mých spřátelených stránkách ať napíše:

Přezdívka
Blog//web
Proč chceš zůstat spřátelená/ý

!!KONTROLA POTRVÁ ODE DNEŠKA DO 25.3.2011!!

NEMÁM V ÚMYSLU DĚLAT VÝJMKY- předem chci upozornit! Kdo se nezapíše, mažu! Ačkoliv samozřejmě i já mám tady své oblíbené SB o které bych nerada přišla, proto i když se nezapíší, nechám si je, ale myslím, že zrovna tyhle blogy se zapíší..:). Samozřejmě chápu HIATUSY, dovolené,.. to je samozřejmost!

Musím vám s tím lézt na nervy, já vím, ale prosím pochopte, že tohle je výjmečná situace, protože se v tom už nevyznám. Nemám v úmyslu pořádat kontroly 2x do měsíce. Naopak. Po téhle kontrole uvažuji, že už spřátelovat nebudu a pokud jo tak ve výjmečných situacich. Takže ještě jednou se vám omlouvám a pevně věřím, že vás to snad tolik neobtěžuje..:)

3000 návštěv! :)

8. března 2011 v 18:00 | Bliss
3000 návštěv..:).. Děkuji vám za návštěvy..:).. jste úžasní a já jsem moc ráda že mám skvělé návštěvníky a také skvělá SB..:).. Dneska je mi nějak špatně takže vás ušetřím toho kecání okolo..:D.. prostě jen Děkuji moc moc moc..:)
 
 

Reklama